Willkommen, Du passt zu uns.

Стань машиністом поїзда (ж/ч/і)

Lokführer Dimitri sitzt am Steuer der Deutschen Bahn.

Стань машиністом поїзда (ж/ч/і)

Deutsche Bahn, одна з найбільших транспортних компаній Європи, шукає талановитих працівників на посаду стажист машиніст поїзда. Якщо ви мріяли стати машиністом поїзда, володієте німецькою мовою на рівні не нижче B1 і маєте професійно-технічну або вищу освіту, залиште свою заявку для розгляду вашої кандидатури у майбутніх навчальних проектах. Під час наших програм (які зазвичай тривають 9—12 місяців) ви будете навчатися керувати одним типом наших поїздів, а потім почнете працювати в одному з наших підрозділів у Німеччині як машиніст поїзда.

Період подання заявок закінчений але ви завжди можете переглядати інші вакансії роботи в Німеччині на нашому сайті https://db.jobs/en-en.


Типовий день з нами виглядатиме так:

 • Після належного навчання ви будете відповідати за експлуатацію наших потягів, керування ними та контроль їхньої роботи, щоб наші пасажири могли безпечно, комфортно та вчасно досягати місця призначення.
 • У разі поломки ви повинні точно довести інформацію до відома пасажирів, зробивши оголошення через динаміки, щоб заспокоїти їх.
 • Ви будете відповідати за проведення частих перевірок систем потяга для виявлення будь-яких проблем і вживати заходів для відновлення його нормальної роботи.

Вимоги до кандидатів:

 • Дуже добрий рівень володіння німецькою мовою, бажано підтверджений сертифікацією (принаймні рівень B1.2).
 • Професійно-технічна або вища освіта за технічною або іншою відповідною спеціальністю (бажано визнана Німецькою торговою палатою).
 • Дружність і доброта належать до ваших особистих якостей.
 • Сильне почуття відповідальності та готовність отримувати нові знання у сфері, яка вас цікавить.
 • Гнучкий підхід до режиму роботи й розташування (особливо під час процедури кваліфікації).

Що на вас чекає?

 • Конкурентний компенсаційний пакет (як під час кваліфікації, так і після неї).
 • Безстроковий трудовий договір на умовах повної зайнятості з Deutsche Bahn із першого робочого дня.
 • Безпечні умови роботи з можливостями для особистого розвитку.

Період подання заявок закінчений але ви завжди можете переглядати інші вакансії роботи в Німеччині на нашому сайті https://db.jobs/en-en.


З усіх цих і багатьох інших причин заохочуємо вас надсилати ваші заявки.

Тож, що скажете?

Ви з нами?


Топ запитань від кандидатів

1. Як і де проводяться співбесіди?

На цей момент усі співбесіди в нашій компанії проводяться віртуально за допомогою таких платформ, як MS Teams. Якщо ви успішно пройдете до стадії співбесіди, ми надамо вам більше інформації щодо програмної платформи, яка буде використовуватися для вашої співбесіди.

2. Чи є обмеження за віком?

​​​Ні, вікових обмежень немає. Проте слід враховувати, що відповідно до правил Міністерства залізничних перевезень Німеччини кандидати, які хочуть подати заявку на отримання ліцензії машиніста потяга, повинні бути старше 21 року.

3. Чи можу я подати заявку на будь-які інші вакансії в Deutsche Bahn?

Ви можете подати заявку на будь-яку вакансію, оголошення про яку ви знайдете на нашій сторінці вакансій, якщо вам здається, що ви відповідаєте критеріям. З гордістю повідомляємо, що шукаємо понад 15 000 нових працівників більш ніж 500 різних професій. Якщо ви не знайдете роботу, яку шукаєте, можете надіслати нам своє резюме на нашу адресу електронної пошти: jobingermany@deutschebahn.com


4. Де буде розташоване місце роботи?

На цей момент ми раді повідомити, що вашим місцем навчання буде або Лейпциг, або Берлін (Східна Німеччина). Проте ми з радістю обговоримо з вами фактичне місце роботи після кваліфікаційної програми під час співбесіди з вами. Гнучке ставлення до місця проживання було б дуже корисним для цієї програми.

5. Чи потрібно пройти медичний огляд?

Після успішного завершення процесу співбесіди кожен кандидат пройде медичні та психологічні обстеження, оскільки це є передумовою, установленою Міністерством залізничних перевезень Німеччини, для отримання ліцензії машиніста потяга. Ці обстеження включатимуть психометричні тести, перевірку зору, тест фізичної придатності тощо.

6. Чи надається підтримка для переїзду до Німеччини?

Наш фахівець із переїздів подбає про переїзд кожного кандидата до Німеччини та допоможе йому чи їй з усіма необхідними документами, які потрібно буде заповнити. Успішні кандидати отримають індивідуальний план з усією необхідною інформацією.

Період подання заявок закінчений але ви завжди можете переглядати інші вакансії роботи в Німеччині на нашому сайті https://db.jobs/en-en.